Fields marked with an asterisk (*) are required.

Košarka

Sport - Košarka

Tuzla domaćin kvalifikacija za Eurobasket 2017. godine

Organizacija kvalifikacijskih utakmica reprezentacije BiH u košarci za Evropsko prvenstvo koje će biti održano 2017. godine bila je tema današnjeg sastanka premijera Tuzlanskog kantona Bege Gutića i člana Upravnog odbora Košarkaškog saveza BiH Mirsada Đonlagića, saopćilo je Odjeljenje za informisanje Tuzlanskog kantona.

Baho zaplakao od sreće nakon što je Bosna i Hercegovina postala prvak Evrope

Heroji nacije! Samo tako se mogu opisati naši sjajni košarkaši koji su večeras u Litvaniji osvojili titulu prvaka Evrope nakon velike pobjede nad domaćinom.

SELEKTOR KADETSKE REPREZENTACIJE Pandža: Ako ne podlegnemo atmosferi možemo osvojiti zlato

Kadetska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras će protiv Litvanije igrati za zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu za igrače do 16 godina.

Mladi košarkaši BiH večeras protiv Hrvatske za četvrtfinale EP-a

Kadetska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras se sastaje s odgovarajućom selekcijom Hrvatske, u trećem kolu druge runde Evropskog prvenstva za igrače do 16 godina u Litvaniji.

ZLATNI KOŠARKAŠI Kadeti BiH se vraćaju sa Olimpijade mladih

Kadetska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine jučer je u finalu Olimpijade mladih (EYOF-a) savladala favorizovanu Španiju rezultatom 89:79 nakon što su tokom cijelog turnira bili superiorni i nepobjedivi.

Košarkašice Srbije osvojile titulu prvaka Evrope!

U borbi za treće mjesto Španija je ubjedljivo savladala Bjelorusiju 74:58. Titulu prvaka Evrope zasluženo su osvojile košarkašice Srbije!