*
    Fields marked with an asterisk (*) are required.

Sport -

Tuzla doma?in kvalifikacija za Eurobasket 2017. godine

Organizacija kvalifikacijskih utakmica reprezentacije BiH u košarci za Evropsko prvenstvo koje ?e biti održano 2017. godine bila je tema današnjeg sastanka premijera Tuzlanskog kantona Bege Guti?a i ?lana Upravnog odbora Košarkaškog saveza BiH Mirsada ?onlagi?a, saop?ilo je Odjeljenje za informisanje Tuzlanskog kantona.

Sport -

Heroji nacije! Samo tako se mogu opisati naši sjajni košarkaši koji su ve?eras u Litvaniji osvojili titulu prvaka Evrope nakon velike pobjede nad doma?inom.

Sport -

Kadetska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine ve?eras ?e protiv Litvanije igrati za zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu za igra?e do 16 godina.

Sport -

Kadetska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine ve?eras se sastaje s odgovaraju?om selekcijom Hrvatske, u tre?em kolu druge runde Evropskog prvenstva za igra?e do 16 godina u Litvaniji.

Sport -

Kadetska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine ju?er je u finalu Olimpijade mladih (EYOF-a) savladala favorizovanu Španiju rezultatom 89:79 nakon što su tokom cijelog turnira bili superiorni i nepobjedivi.